Jak software FreshFlow už pomohl druhým

„Kdybych měl tento nástroj od začátku, tak věřím, že mám 2x větší firmu a mnohem lepší vztahy se všemi lidmi kolem.“

Tomáš Gross

Director D1, Partners Financial Services

Tento systém je perfektním nástrojem pro řízení celé naší pobočky, a to od asistentky přes nejzkušenější poradce až po mě. Nemít ho by byla cesta zpět do dřevních dob, kterou si dnes již neumím vůbec představit. 

Michal Slunečko

Franšízant Partners Market

„Software FreshFlow vnesl do práce mých lidí řád. A vidím v něm vždy reálné výsledky a ne vzdušné zámky.“

Jitka Lucbauerová

Partner společnosti, Partners Financial Services

Jak to funguje? Stačí si vést kalendář.
Vše další se automaticky vytvoří

Pořádek místo stresu

Také si před telefonátem pracně vybavujete předchozí historii s klientem? Tady ji uvidíte celou a na jedné stránce.

Datumy, místa a výsledky schůzek, uzavřené smlouvy, jak dopadl poslední hovor… Není také problém export/import dat z interních systémů nebo z vašeho Google kalendáře či Outlooku.

Maximalizujete obchod

Našeho softwaru se bojí jen ti, kteří nechtějí pracovat. Všechny ostatní může FreshFlow vystřelit až ke hvězdám.

Proč? Protože se nezdržují administrativou. Protože mají všechna data na jedné obrazovce. Protože vidí kontext. A protože nemusí nic reportovat. Mají čas získávat nové klienty.

 

Máte reporty ihned

FreshFlow po vás chce jediné: používat strukturovaný online kalendář propojený s databází vašich kontaktů na klienty.

Ke každé aktivitě (prodejní schůzka, telefonát, servis…) zadají obchodníci i její výsledek. Sečtením událostí máte automatické reporty: jak o počtu aktivit, tak o jejich úspěšnosti.

Potřebujete jen internet

Nemusíte nic stahovat, instalovat, updatovat, restartovat. FreshFlow je webová aplikace přístupná přes internet.

Kalendář funguje v reálném čase a jakoukoli změnu okamžitě vidíte před sebou. Software bez problémů funguje v hlavních prohlížečích – a to jak na PC, tak i na Macu.

 

Vše máte i v mobilu

K používání aplikace nepotřebujete vždy počítač: FreshFlow jsme 100% synchronizovali i pro všechny smartphony.

Po nastavení se vám online kalendář propojí s kontakty ve vašem telefonu na Androidu, iPhonu, Windows Mobile i BlackBerry. Práci tak vyřídíte i v „terénu“ přes mobil.

Vedete firmu online

Statistiky ve FreshFlow budete milovat – protože kvůli nim nemusíte hnout prstem. Všechny se automaticky generují z kalendáře.

V každém okamžiku víte, jak řídit firmu: znáte aktivity konkrétních lidí či týmů, úspěšnost náborů, výsledky obchodu za týden, měsíc či rok. Online a s reálnými daty

Plánujete si úspěch

Pro vyhodnocení toho, jak kdo plní plán, nemusíte čekat na další měsíc, až vám obchodníci opožděně pošlou neúplné reporty.

Jednoduše jim nastavíte počty aktivit, které musí v daný termín splnit – třeba za týden. A pak kdykoli online a bez počítání sledujete, jaký je plán a jaká je skutečnost.

Bezpečnost především

Aplikaci chrání 256bitové šifrování (SSL), které používá i internetové bankovnictví. Šifrujeme verzi pro desktop i smartphony.

Každodenně zálohujeme, takže si mylné smazání důležitých dat můžete dovolit. Nastavení práv ke sdílení citlivých kontaktů v rámci firmy je na vás, takže nikdo neuvidí, co nemá.

Aplikace stvořená pro strukturální firmy

FreshFlow nejvíce využijí konzultanti a manažeři ve finančních, poradenských a pojišťovacích firmách – nebo v jakýchkoli společnostech se síťovým prodejem.

Pro udržení klientů, získání nových a pro kontrolu obchodu.

Celý intuitivní systém vám rádi upravíme přímo pro vaši firmu. Stačí nám popsat workflow a vybrané aktivity, které má systém sledovat.

Vyzkoušejte dnes zdarma

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace