Co je to FreshFlow?

Sdílený online kalendář, propojený s databází vašich kontaktů na klienty.
Ke každé aktivitě - prodejní schůzka, telefonát, servis - zadávají vaši obchodníci ihned i její výsledek.

Sečtením událostí máte automatické reporty:
online pravdivý přehled o byznysu vlastní firmy.
A konečně víte, jak řídit své lidi. 
Kdykoli. Kdekoli. 24/7   

Které firmy už FreshFlow využívají

Mohli bychom vám říct 111 důvodů, "proč FreshFlow".
Tady je 11 hlavních

Geniálně jednoduché

Velké systémy na řízení obchodních týmů jsou složité, nepřehledné a nikdo je nechce ani otvírat - natož do nich pořád něco zapisovat.

FreshFlow je postavený na jednoduché myšlence sdíleného kalendáře, ze kterého se vše automaticky vytvoří. Není třeba se učit nic nového.

Žádná práce navíc

Moc dobře víme, jak se obchodníci brání zavádění nových IT systémů. Vy po nich nic takového nemusíte chtít. Přesto je můžete kontrolovat.

Jak? Stačí jediná věc: používat sdílený firemní kalendář. Elektronický diář si dnes už vede každý, takže nikomu nepřidáváte úkoly navíc.

Podpora motivace

FreshFlow je férový bič na pracovní morálku vašich obchodníků. Ti vědí, že na jejich práci vidíte - proto se snaží udělat více aktivit.

S aplikací si plánujete svůj úspěch dopředu: znáte výsledky náborů i obchodní výsledky konkrétních lidí či týmů. Online a s reálnými daty.

Okamžité reporty

Statistiky ve FreshFlow budete milovat - protože kvůli nim nemusíte hnout prstem. Všechny se automaticky generují a třídí z kalendáře.

Pro vyhodnocení plánů tak už nečekáte na další měsíc, až vám obchodníci zase opožděně pošlou neúplné tabulky v rozbitém Excelu.

Vše na jednom místě

Určitě znáte to zoufalství, když informace hledáte po všech čertech. Kontakty, výsledky obchodu, měsíční statistiky, příležitosti, poznámky...

A teď si představte, že toto vše máte v jediné aplikaci, na jediné obrazovce. Online, přehledně, automaticky - vždy po ruce

Na nic se nezapomene

FreshFlow je vaše paměť nejen do minulosti - ale připomene včas i obchodní příležitosti, které vám přinesou zisk třeba až za dva roky.

Systém u klientů automaticky eviduje a hlídá všechny příležitosti: bez ohledu na to, kdo z obchodníků má klienta zrovna na starost.

Mobilní aplikace

100% praktický pomocník. Mobilní aplikace je velmi jednoduše zaměřená jen na tu nejdůležitější obchodní aktivitu: telefonování

Po skončení hovoru obchodník zadá i výsledek telefonátu. Ten se online přenese do FreshFlow... a nikdo už nic dalšího nevyplňuje.

Stačí jen internet

Vaši obchodníci si nemusí nic stahovat, instalovat, updatovat ani restartovat. FreshFlow je webová aplikace přístupná přes internet.

Vše bez problémů funguje v hlavních prohlížečích (PC i Mac). Každou změnu okamžitě vidíte před sebou: kalendář funguje v reálném čase. 

Bezpečnost především

Aplikaci chrání 256bitové šifrování (SSL), které používá i internetové bankovnictví. Šifrujeme verzi pro desktop i smartphony.

Neustále zálohujeme, takže se nic neztratí. Nastavení práv ke sdílení citlivých kontaktů v rámci firmy je na vás - nikdo neuvidí, co nemá

Vždy i v mobilu

Nepotřebujete ani počítač: FreshFlow jsme 100% synchronizovali pro všechny smartphony. Práci tak kdokoli z vaší firmy vyřídí i v "terénu".

Po nastavení se online kalendář automaticky propojí s kontakty ve vašem telefonu - na Androidu, iPhonu, Windows Mobile i BlackBerry.

Data zůstávají firmě

Už jen tento jediný důvod vám vydělá dost peněz. Dříve totiž odchod nějakého zaměstnance znamenal často i odchod důležitých dat z firmy. 

To už teď nehrozí. Všechna data o klientech, aktivitách i obchodních příležitostech jsou automaticky uložená a zůstávají ve vaší firmě.

Stvořeno pro úspěšné firmy v jakékoli zemi či oboru

FreshFlow pomůže řídit vaše obchodníky - ať jich máte 20, 200 nebo 2 000.
Můžete s ním řídit například i pobočky v jiných zemích.

Vaši lidé si díky FreshFlow udrží klienty a získají nové. A vy budete mít online kontrolu nad obchodem.
Celý systém vám rádi upravíme podle potřeb. Domluvme si schůzku, kde si řekneme víc.

 

Potkejme se

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace