Pro jakékoli dotazy pište či volejte

Email: info@freshflow.cz
Telefon: +420 739 612 298


FreshFlow Systems s.r.o.
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Praha - západ


IČ: 24299057
DIČ: CZ24299057

Váš dotaz byl odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

 

FreshFlow je vysněné dítě. A zde jsou jeho rodiče

Jan Rosa

Šéf šéfů

Centrální mozek celého FreshFlow. Vystudovaný lékař, programátor, spoluautor anglické knihy o PHP jazyku, tajný workoholik, vizionář. Přednášel i na zahraničních konferencích.

V rámci vlastní vývojářské firmy FreshConcept si na podzim 2011 umanul, že stvoří fresh aplikaci, která změní workflow v síťových firmách – a tak vzniklo FreshFlow. Honza navrhl obsah celého systému, vede klíčové projekty a spí čtyři hodiny denně. Někdy i pět.

Marta Rosová

Šéf obchodu

Marta nerada ztrácí čas, takže hned ráno druhý den po státnicích na VŠE nastoupila do RSM Tacoma, kde vystoupala až na pomyslný vrchol a stala se partnerkou této významné poradenské společnosti.

Své znalosti z poradenského byznysu teď uplatňuje ve FreshFlow, kde se stará o obchod a marketing celého projektu, vztahy s klienty a kontrolu toho, aby šéf Jan Rosa spal alespoň pět hodin denně. Někdy i šest. Kromě úspěšné obchodnice je také úspěšnou matkou tří dětí.

Michaela Lamačová

Šéf help desku

V roli Custom Care specialistky Michaela rozhodně dostojí svému příjmení. Její komunikační dovednosti v kombinaci s empatií vás prostě odzbrojí.
Někdejší obchodní zástupkyni, produktové manažerce a vášnivé hráčce pozemního hokeje rozhodně nechybí tah na branku. Hravě zvládá vnímat desítky podnětů najednou a extrahovat z nich to důležité. V tom Míšu neustále trénují její dvě dcerky.

 

Iva Chybová

Šéf back office

Byla by chyba nemít Ivu v týmu. Stará se o fakturaci, připravuje nejrůznější podklady a je tak
nepostradatelnou pravou rukou FreshFlow.

Bohaté zkušenosti z malých českých i velkých nadnárodních firem perfektně doplňuje její pečlivá a pečující povaha. Té si užíváme nejen my a naši klienti, ale také Ivy rodina. S manželem, vnučkou a pejskem ráda vyráží na dobrodružné výlety.

 

Spolupracujeme s dalšími partnery

Miroslav Princ

Lektor, autor, konzultant

Miroslav Princ je uznávanou osobností obchodnického světa. Změnil způsob obchodního telefonování (i když ještě ne u všech) svou knihou Jak uspět při obchodním telefonování, které se prodalo přes 12 tisíc výtisků a dnes je prakticky učebnicí moderního telefonování. Specializuje se na úvodní fázi prodeje - prospektaci - tedy všechno to, co musí obchodník udělat před tím, než se dostane k jednání se zákazníkem. Na to téma napsal svou druhou knihu s názvem Prodávejte tam, kde kupují. 

Jiří Šrámek

Lektor, projektový manager

Jiří Šrámek má osmiletou zkušenost s finančně poradenským trhem, přičemž v obchodě a ve službách se pohybuje více než 12 let. Se systémem FreshFlow má zkušenosti nejen jako uživatel, ale zejména jako lektor a projektový manažer, který tento systém dokáže úspěšně implementovat do různorodých struktur byznysu, a to díky propojení technických znalostí se znalostmi finančně poradenské branže a lektorským zkušenostem. 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace