Pro jakékoli dotazy pište či volejte

Email: info@freshflow.cz
Telefon: +420 702 035 541


FreshFlow Systems s.r.o.
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Praha - západ


IČ: 24299057
DIČ: CZ24299057

Váš dotaz byl odeslán. Budeme Vás kontaktovat co nejdříve.

 

FreshFlow je vysněné dítě. A zde jsou jeho rodiče

Jan Rosa

Šéf šéfů

Centrální mozek celého FreshFlow. Vystudovaný lékař, programátor, spoluautor anglické knihy o PHP jazyku, tajný workoholik, vizionář. Přednášel i na zahraničních konferencích.

V rámci vlastní vývojářské firmy FreshConcept si na podzim 2011 umanul, že stvoří fresh aplikaci, která změní workflow v síťových firmách – a tak vzniklo FreshFlow. Honza navrhl obsah celého systému, vede klíčové projekty a spí čtyři hodiny denně. Někdy i pět.

Marta Rosová

Šéf obchodu

Marta nerada ztrácí čas, takže hned ráno druhý den po státnicích na VŠE nastoupila do RSM Tacoma, kde vystoupala až na pomyslný vrchol a stala se partnerkou této významné poradenské společnosti.

Své znalosti z poradenského byznysu teď uplatňuje ve FreshFlow, kde se stará o obchod a marketing celého projektu, vztahy s klienty a kontrolu toho, aby šéf Jan Rosa spal alespoň pět hodin denně. Někdy i šest. Kromě úspěšné obchodnice je také úspěšnou matkou tří dětí.

Mária Aringerová

Šéf back office

Mária má bohaté zkušenosti z personalistiky a vidí svět pozitivně. Její hlavní starostí je, aby u nás vše běželo jako po másle.

Zajišťuje bezproblémový chod kanceláře a pomoc i podporu vedení. Zvládne ukočírovat klidně deset věcí najednou. Pomáhají jí v tom zkušenosti z předchozích zaměstnání pro velké firmy i průprava z doby, kdy dělala back office manželovi a dětem.

Emilia Langerová

Šéf help desku

Emilia má na starost naši technickou podporu. Díky svým dlouholetým zkušenostem s vámi zvládne vyřešit i zdánlivě neřešitelné.

Jako operátorka service desku v minulosti komunikovala s klienty společnosti AutoCont i se zaměstnanci O2. Ve společnosti ESA pracovala jako provozní technolog, poskytovala podporu a školení uživatelů. Teď se těší, až se bude moct pustit do řešení vašich požadavků i problémů. 

Spolupracujeme s dalšími partnery

Miroslav Princ

Lektor, autor, konzultant

Miroslav Princ je uznávanou osobností obchodnického světa. Změnil způsob obchodního telefonování (i když ještě ne u všech) svou knihou Jak uspět při obchodním telefonování, které se prodalo přes 12 tisíc výtisků a dnes je prakticky učebnicí moderního telefonování. Specializuje se na úvodní fázi prodeje - prospektaci - tedy všechno to, co musí obchodník udělat před tím, než se dostane k jednání se zákazníkem. Na to téma napsal svou druhou knihu s názvem Prodávejte tam, kde kupují. 

Jiří Šrámek

Lektor, projektový manager

Jiří Šrámek má osmiletou zkušenost s finančně poradenským trhem, přičemž v obchodě a ve službách se pohybuje více než 12 let. Se systémem FreshFlow má zkušenosti nejen jako uživatel, ale zejména jako lektor a projektový manažer, který tento systém dokáže úspěšně implementovat do různorodých struktur byznysu, a to díky propojení technických znalostí se znalostmi finančně poradenské branže a lektorským zkušenostem. 

Někdo v našem týmu chybí. Nejste to vy?

SENCHA PROGRAMÁTOR

Co od Tebe čekáme?

  • Znalost programů: Sencha ExtJS, JavaScript, PHP, MySQL
  • Výhodou: Pucher, Redis, Oracle, Xamarin, CalDAV
  • Znalost angličtiny na úrovni dokumentace
  • Samostatnost, spolehlivost

SENIOR PHP DEVELOPER

Co od Tebe čekáme?

  • Znalost OOP PHP5
  • Velkou výhodou: Javascript, zkušenosti s Oracle, s tvorbou REST API
  • Znalost angličtiny na úrovni dokumentace
  • Samostatnost a pracovitost 

Ať už znáš a umíš všechno z inzerátu nebo znáš jen něco a s ostatním ses ještě nesetkal, pošli nám svůj životopis na: maria.aringerova@freshflow.cz

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace