Co FreshFlow umí?

Získávejte a vyhodnocujte geniálně jednoduchým způsobem data, která potřebujete pro řízení svého obchodního týmu. Aplikace FreshFlow vám online poskytne informace o tom, jaké aktivity a s jakými výsledky vaši obchodníci dělají. Propojením diáře FreshFlow s databází kontaktů pomůžete vašim obchodníkům dělat práci tak efektivně, že vás budou milovat. Dejte jim nástroj, který je dovede k úspěchu.

S FreshFlow získáte kontrolu nad:

  • Aktivitami vašeho týmu, jejich strukturou a úspěšností
  • Rychlým zapracováním nováčků do aktivit
  • Vytěžováním klientské databáze
  • Realizací kampaní
  • Nábory nových spolupracovníků

FreshFlow funguje nejen ve webové, ale i mobilní aplikaci.

A tím nekončíme. Zjistěte o jednotlivých funkcích více detailů. 

Ukažte mi to

Podívejte se, jak snadná práce s FreshFlow je

One flexible system. Many uses

Team and branch management

From operators through salespeople to service staff. From virtual teams to brick-and-mortar branches and offices. You have an overview of where everybody is and what they have already done at all times. 

Read more

Telecampaigns

Split contacts, monitor activity and evaluate results. Whether the salespeople themselves call or operators communicate on their behalf, you can be sure that the database will be mined down to the last opportunity. 

Read more

Training newcomers

Accelerate a new salesperson's path to their first concluded deals. The acquisition of basic work habits and activities will increase the probability that they will be retained and your investment in their acquisition will bear fruit. 

Read more

What our users say

Ing. Petr Hladný, Ph.D.

"Systém FreshFlow byl vyhodnocen jako velmi efektivní nástroj activity managementu a interaktivní zpětné vazby napříč celým obchodním týmem. I proto bylo rozhodnuto o jeho nasazení v rámci celé Kmenové obchodní sítě Allianz pojišťovny, a.s.

Ing. Petr Hladný, Ph.D.
Obchodní ředitel pro KOS – Allianz pojišťovna, a. s.

More …
Krejci

"The value added for Partners Office (note: white-label FreshFlow in Partners) in contact management is enormous. Anybody seriously thinking about building a company and a business should use it. And more: organising time and proper time management are the true paths to success – hence motto 'People do not plan to fail, but fail to plan'. Nevertheless, being able to see the inner workings of your company and having control over the efficiency of your colleagues are some of the most fundamental management elements I take advantage of in Office." 

Michal Krejčí
Position D2 Director, Partners Financial Services    

Kopriva

„When we were implementing our acquisition campaign, FreshFlow showed that it is a powerful tool for business network management. "

Petr Kopřiva
Head of Multichannel Marketing and Customer Care, NN Životní pojišťovna 

More …

Vyzkoušejte FreshFlow. Stačí se nám ozvat

Marta Rosová
+420 702 035 541
info@freshflow.cz
This web uses cookies to provide services and monitor attendance. By using this website you consent to the use of cookies More information