Pro jakékoli dotazy
pište či volejte

FreshFlow Systems s.r.o.
Pražská 636
252 41 Dolní Břežany
Praha – západ

IČ: 24299057
DIČ: CZ24299057

FreshFlow je vysněné dítě. 

A zde jsou jeho rodiče

Jan Rosa

Jan Rosa

CEO

Centrální mozek celého FreshFlow. Vystudovaný lékař, programátor, spoluautor anglické knihy o PHP jazyku, tajný workoholik, vizionář. Přednášel i na zahraničních konferencích.

V rámci vlastní vývojářské firmy FreshConcept si na podzim 2011 umanul, že stvoří fresh aplikaci, která změní workflow v síťových firmách – a tak vzniklo FreshFlow. Honza navrhl obsah celého systému, vede klíčové projekty a spí čtyři hodiny denně. Někdy i pět.

Linkedin

Marta Rosová

Marta Rosová

SALES MANAGER

Marta nerada ztrácí čas, takže hned ráno druhý den po státnicích na VŠE nastoupila do RSM Tacoma, kde vystoupala až na pomyslný vrchol a stala se partnerkou této významné poradenské společnosti.

Své znalosti z poradenského byznysu teď uplatňuje ve FreshFlow, kde se stará o obchod a marketing celého projektu, vztahy s klienty a kontrolu toho, aby šéf Jan Rosa spal alespoň pět hodin denně. Někdy i šest. Kromě úspěšné obchodnice je také úspěšnou matkou tří dětí.

Linkedin

Michaela Lamačová

Michaela Lamačová

Manažer zákaznické podpory

V roli Custom Care specialistky Michaela rozhodně dostojí svému příjmení. Její komunikační dovednosti v kombinaci s empatií vás prostě odzbrojí.

Někdejší obchodní zástupkyni, produktové manažerce a vášnivé hráčce pozemního hokeje rozhodně nechybí tah na branku. Hravě zvládá vnímat desítky podnětů najednou a extrahovat z nich to důležité. V tom Míšu neustále trénují její dvě dcerky.

Mária Aringerová

Mária Aringerová

Manažer Back Office

Mária má bohaté zkušenosti z personalistiky a vidí svět pozitivně. Její hlavní starostí je, aby u nás vše běželo jako po másle.

Zajišťuje bezproblémový chod kanceláře a pomoc i podporu vedení. Zvládne ukočírovat klidně deset věcí najednou. Pomáhají jí v tom zkušenosti z předchozích zaměstnání pro velké firmy i průprava z doby, kdy dělala back office manželovi a dětem.

Spolupracujeme s dalšími partnery

Miroslav Princ

Miroslav Princ

LEKTOR, AUTOR, KONZULTANT

Miroslav Princ je uznávanou osobností obchodnického světa. Změnil způsob obchodního telefonování (i když ještě ne u všech) svou knihou Jak uspět při obchodním telefonování, které se prodalo přes 12 tisíc výtisků a dnes je prakticky učebnicí moderního telefonování. Specializuje se na úvodní fázi prodeje – prospektaci – tedy všechno to, co musí obchodník udělat před tím, než se dostane k jednání se zákazníkem. Na to téma napsal svou druhou knihu s názvem Prodávejte tam, kde kupují.

Linkedin

Jiří Šrámek

Jiří Šrámek

lektor, projektový konzultant

Jiří Šrámek má osmiletou zkušenost s finančně poradenským trhem, přičemž v obchodě a ve službách se pohybuje více než 12 let. Se systémem FreshFlow má zkušenosti nejen jako uživatel, ale zejména jako lektor a projektový manažer, který tento systém dokáže úspěšně implementovat do různorodých struktur byznysu, a to díky propojení technických znalostí se znalostmi finančně poradenské branže a lektorským zkušenostem.

Linkedin