Rychlý přehled o aktivitách a výsledcích
na pár kliknutí

Už nemusíte přepisovat tabulky nebo dolovat podklady od obchodníků a poboček.

1. Nastavte ukazatele

Měřte počty hovorů, schůzek podle typu (první, druhá nebo servis) a uzavřené obchody.

2. Stanovte cíle

Zadejte obchodníkům požadované úrovně aktivit. Rozdělte cíle mezi pobočky, týmy i jednotlivce.

3. Monitorujte reálná data

Vše sledujte online. Kde kdo je  a co už udělal (nebo také ne). 24 hodin denně.

Automatické a flexibilní reporty

Ze zápisů do diáře obchodníků se automaticky vytvářejí reporty pro vás. Můžete si upravovat zobrazení podle lidí, týmů, poboček nebo třeba v určitém časovém období. Možností máte tolik, kolik vy sami chcete.

Vše na jednom místě

Propojíme FreshFlow a vaše CRM, abyste nemuseli složitě přepínat mezi programy. Vy i vaši obchodníci budete mít na jednom místě  přístup k zákaznickým informacím i reportům. Data pravidelně zálohujeme a šifrujeme, takže o ně bude dobře postaráno.

Váš tým bude úspěšnější

Většina obchodníků potřebuje zadání, co mají na cestě k prodejnímu cíli udělat. Bez požadované úrovně aktivit – počtu telefonátů a schůzek – jsou ztracení. Se zadáním aktivitních cílů a vědomím, že o jejich aktivitách máte dokonalý přehled, pracují víc. To je dovede k vyšším výsledkům. 

Vy budete produktivnější

Váš čas a práce mají obrovskou hodnotu. Nepromarněte je přepisováním tabulek, sháněním chybějících dat a přípravou reportů. FreshFlow to udělá za vás. Vy můžete ušetřený čas investovat tam, kde se nejvíc zúročí  – práci s týmem nebo zákazníky.

FreshFlow se vám přizpůsobí

Chápeme, že vaše obchodní postupy a kroky jsou specifické. Proto upravíme FreshFlow tak, aby vám maximálně vyhovoval. Nechceme, abyste se přizpůsobovali vy jemu. Navíc zaškolíme vás i váš tým, abyste získali výsledky produktivnější práce co nejdřív.

Realizace kampaní

Rozdělujte kontakty, sledujte aktivitu, vyhodnocujte výsledky. Ať telefonují sami obchodníci nebo za ně komunikují operátoři, vy máte jistotu, že databáze bude vytěžená do poslední příležitosti.

Zapracování nováčků

Zrychlete cestu začínajícího obchodníka k prvním uzavřeným obchodům. Osvojení základních pracovních návyků a aktivit zvýší šanci na jeho udržení a zhodnocení vaší investice do jeho získání.

FreshFlow zvyšuje produktivitu obchodních týmů spojením diáře a databáze kontaktů.

Zjednodušuje zapisování výsledků zákaznických konverzací a sdílení informací.Minimalizuje požadavky na čas obchodníků, takže mají víc času na prodej.

Chcete zjistit, jak může FreshFlow zvýšit produktivitu vašeho týmu?