Zadejte nováčkům, co mají dělat pro úspěch

Čím dřív úspěch zakusí, tím vzroste šance, že zůstanou. 

NASTAVTE OČEKÁVÁNÍ

Stanovte minimální počty telefonátů a schůzek. Kdo nedělá aktivity, nemůže očekávat výsledky. 

MONITORUJTE AKTIVITY

Zachyťte včas varovné signály. Nemusíte čekat týdny a měsíce na výsledky, které se nakonec nedostaví.

DÁVEJTE, CO POTŘEBUJÍ

Rozlišujte, čím a komu pomůžete nejvíc. Někdo potřebuje procvičit dovednosti, jiný zvýšit aktivitu.

Zajistěte zúročení vaší investice

Najít a získat nového obchodníka není jednoduché. Navíc to stojí manažerský čas a firemní peníze. Aby se vaše investice zúročila, musíte ho co nejrychleji zapracovat a potom udržet dostatečně dlouho. Zjednodušte si práci využitím postupů a nástrojů, které se už osvědčily desítkám manažerům při zapracování stovek nováčků.

Dejte jim správné nástroje

Obchodník potřebuje kontakty, telefon a diář. My vám poskytneme FreshFlow – diář a další nástroje zjednodušující práci obchodníka – telefon a kontakty jsou na vás. Abyste mohli obchodníkům dát kontakty, propojíme FreshFlow a vaše CRM. Zákaznické informace tak zůstanou ve vaší firmě i v případě, že by nováček přece jen odešel.

Naučte je pracovat

Začínající obchodníci nemají ani potřebné pracovní návyky ani představu, kolik mají udělat aktivit, aby dosáhli výsledku. Nemusíte jim stát za zády nebo s nimi trávit celé dny, aby si zdravé návyky osvojili. Nastavte, kolik telefonátů a schůzek má každý udělat. FreshFlow vám potom na pár kliků ukáže, co kdo udělal, kde a s kým. 

Nechte je zažít úspěch rychle

Když nováčky zapracujete do systému od začátku, nebudou mít pocit, že jim chcete nahlížet přes rameno. Budou vám vděční, že jste zrychlili jejich cestu k úspěchu. Obchodníci totiž nejčastěji odcházejí proto, že si nestihli vydělat peníze a zažít kladný výsledek. Bez peněz a pocitu naplnění se těžko udržuje motivace. 

FreshFlow se vám přizpůsobí

Chápeme, že vaše obchodní postupy a kroky jsou specifické. Proto upravíme FreshFlow tak, aby se přizpůsobil vám. Nechceme, abyste se přizpůsobovali vy jemu. Navíc zaškolíme vás i váš tým, abyste získali výsledky produktivnější práce co nejdřív.

FreshFlow zvyšuje produktivitu obchodních týmů

spojením diáře a databáze kontaktů.
Zjednodušuje zapisování výsledků zákaznických konverzací a sdílení informací.
Minimalizuje požadavky na čas obchodníků, takže mají víc času na prodej.

Chcete zjistit, jak může FreshFlow zvýšit produktivitu vašeho týmu? 

Kontaktujte nás

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace