Zadejte nováčkům,
co mají dělat pro úspěch

Čím dřív úspěch zakusí, tím vzroste šance, že zůstanou.

1. Nastavte očekávání

Stanovte minimální počty telefonátů a schůzek. Kdo nedělá aktivity, nemůže očekávat výsledky.

2. Monitorujte aktivity

Zachyťte včas varovné signály. Nemusíte čekat týdny a měsíce na výsledky, které se nakonec nedostaví.

3. Dávejte, co potřebují

Rozlišujte, čím a komu pomůžete nejvíc. Někdo potřebuje procvičit dovednosti, jiný zvýšit aktivitu.

Zajistěte zúročení vaší investice

Najít a získat nového obchodníka není jednoduché. Navíc to stojí manažerský čas a firemní peníze. Aby se vaše investice zúročila, musíte ho co nejrychleji zapracovat a potom udržet dostatečně dlouho. Zjednodušte si práci využitím postupů a nástrojů, které se už osvědčily desítkám manažerům při zapracování stovek nováčků.

Dejte jim správné nástroje

Obchodník potřebuje kontakty, telefon a diář. My vám poskytneme FreshFlow – diář a další nástroje zjednodušující práci obchodníka – telefon a kontakty jsou na vás. Abyste mohli obchodníkům dát kontakty, propojíme FreshFlow a vaše CRM. Zákaznické informace tak zůstanou ve vaší firmě i v případě, že by nováček přece jen odešel.

Naučte je pracovat

Začínající obchodníci nemají ani potřebné pracovní návyky ani představu, kolik mají udělat aktivit, aby dosáhli výsledku. Nemusíte jim stát za zády nebo s nimi trávit celé dny, aby si zdravé návyky osvojili. Nastavte, kolik telefonátů a schůzek má každý udělat. FreshFlow vám potom na pár kliků ukáže, co kdo udělal, kde a s kým.

Nechte je zažít úspěch rychle

Když nováčky zapracujete do systému od začátku, nebudou mít pocit, že jim chcete nahlížet přes rameno. Budou vám vděční, že jste zrychlili jejich cestu k úspěchu. Obchodníci totiž nejčastěji odcházejí proto, že si nestihli vydělat peníze a zažít kladný výsledek. Bez peněz a pocitu naplnění se těžko udržuje motivace.

FreshFlow se vám přizpůsobí

Chápeme, že vaše obchodní postupy a kroky jsou specifické. Proto upravíme FreshFlow tak, aby se přizpůsobil vám. Nechceme, abyste se přizpůsobovali vy jemu. Navíc zaškolíme vás i váš tým, abyste získali výsledky produktivnější práce co nejdřív.

Řízení týmů a poboček

Od operátorů přes obchodníky až k servisním pracovníkům. Od virtuálních týmů ke kamenným pobočkám a kancelářím. V kterémkoli okamžiku máte přehled o tom, kde kdo je a co už udělal.

Realizace kampaní

Rozdělujte kontakty, sledujte aktivitu, vyhodnocujte výsledky. Ať telefonují sami obchodníci nebo za ně komunikují operátoři, vy máte jistotu, že databáze bude vytěžená do poslední příležitosti.

FreshFlow zvyšuje produktivitu obchodních týmů spojením diáře a databáze kontaktů.

Zjednodušuje zapisování výsledků zákaznických konverzací a sdílení informací.Minimalizuje požadavky na čas obchodníků, takže mají víc času na prodej.

Chcete zjistit, jak může FreshFlow zvýšit produktivitu vašeho týmu?